קרן המלגות

 

מטרת קרן המלגות

על היוצאים לשאלה לפרנס את עצמם בזמן הלימודים על ידי עבודה, ובהיותם מחוסרי כישורים מקצועיים זו מתוגמלת בדרך כלל בשכר נמוך. משפחותיהם החרדיות, שגם הן לרוב שרויות במצוקה כלכלית, אינן מוכנות ואינן יכולות להושיט כל תמיכה רגשית או חומרית. הקושי הכלכלי עשוי לאלץ יוצאים להפסיק את לימודיהם בטרם עת. מטרתה של קרן המלגות היא להבטיח שהשלמת תעודת בגרות, לימודים אקדמיים והכשרה מקצועית יהיו בהישג ידם של היוצאים לשאלה.

למרות הקשיים הרבים, הישגיהם האקדמיים של רוב היוצאים לשאלה מרשימים והם רוכשים השכלה הדרושה להשתלבות משמעותיות בחיי העבודה ולחיים עצמאיים. ללא מלגות ה.ל.ל היו רובם מתקשים בהשלמת השכלתם. 


אנחנו מחויבים לתוכנית מרכזית זו.

 

עתיד הקרן

האתגר הגדול העומד לפנינו עכשיו הוא לוודא שקרן המלגות תוכל להתרחב כדי לענות על צרכי התלמידים של היום ושל אלה המתוספים מדי שנה במספרים הולכים וגדלים. יהיה זה מצער ביותר אם מקבלי המלגות ייאלצו לקטוע את מסלול לימודיהם לאחר שנה או שנתיים בלבד מחוסר מקורות תמיכה נאותים.

מאחר שמקורות המימון שלנו אינם מובטחים, אנו נאלצים לבנות את קרן המלגות כל שנה מחדש. שאיפתנו היא להרחיב את הקרן בשנים הבאות בעזרת התורמים בארץ ומחו"ל ואנחנו מקווים לייסד קרן מלגות קבועה שתבטיח את עתיד הלימודים של היוצאים. 

אנו מתכבדים להעניק מדי שנה מספר מלגות שנתרמו על ידי תורמים נדיבים לזכר קרובי משפחה אהובים.

 

עזרו לנו להבטיח את עתיד הקרן!      

תרומות ל-ה.ל.ל תתקבלנה בהוקרת תודה. 

 

 

תכנית המלגות של ה.ל.ל פועלת בשיתוף קרן דליה ואלי הורביץ


Hillel on Facebook Hillel on Twitter Hillel on Youtube
הקו הפתוח 1-700-70-70-73
שעות מענה

חיפה והצפון / תל אביב

א'-ה' 22:00-18:30 


ירושלים

 א'-ה' 22:00-19:00 

ליצירת קשר מטלפון כשר מכל הארץ התקשרו ל 050-9332212