ערב הוקרה למתנדבים ולתורמים

ערב הוקרה למתנדבים ולתורמים

מאת רינה אופיר - ינואר 2008

 

אני מתנדבת ב-ה.ל.ל כבר 8 שנים וחצי בערך. קצת לאחר שהתחלתי את ההתנדבות התחלתי ללוות את עמוס שהיה לפני גיוס, בכמה חדשים הוא השלים חמש בגרויות. אחר כך שרת בצנחנים והתחיל ללמוד. בימים אלה עמוס סיים תואר ראשון בתקשורת והוא חבר בוועדת מלגות שלנו.

לפני שש שנים פגשתי את דוד שהגיע לפגישה רכוב על אופניים עדיין בלבוש חרדי. כמה ימים לאחר הפגישה התגייס לשרות צבאי מלא בתותחנים- דוד לומד היום בטכניון.

לפני חודש השתתפנו בחתונה של יוסי - כולנו התרגשנו ושמחנו בשמחתו, אם אפשר היה לתרגם את האושר של יוסי ורעייתו לקרני אור - בטוח שהיינו מסתנוורים.

והיו כאלה שזכיתי ללמד אותם מתמטיקה לבגרות. זכיתי? בטוח, כי לקבל אחר כך - SMS "פישלתי, קיבלתי 95" - זה משהו שעושה לי את היום ואת השבוע כולו.

וישנם גם שרה, שאולי, מרים ורחלי,יוני, אורן, ניסים, אשירה, אלי, ברוך, כמה ישראל הרבה יוסי והמון אבי ועוד רבים שאין ליזמן להזכיר את כולם. יחד אתכם עברתי גם הרבה חששות, דאגות, לבטים, לעיתים מעידות ודמעות, וגם הרבה הצלחות ושמחות.

ולבסוף - גילי שאחרי התכתבות קצרה וכמה שיחות טלפון - לפני חמש שנים נפגשנו בקפה ארומה בתחנה המרכזית באחד מימי ששי קצת לפני כניסת השבת, אז - בתחילת דרכה בעולם החילוני, והיום - כולנו פה נהנה מההצגה שלה.

ואני בטוחה שזו לא המילה האחרונה של גילי על הבמה. כמו שזו לא המילה האחרונה שלרבים מהיוצאים שלנו שאני בטוחה שעוד יגיעו רחוק ונשמע מהם.

אתם כולכם שניחנתם בהרבה חוכמה, עוצמה ואומץ נותנים לי ולכל המתנדבים את הדלק והרצון להמשיך ולהתנדב ב-ה.ל.ל. וזו ההזדמנות להודות גם לכל המתנדבים - הוותיקים והחדשים על ההשקעה ועל העבודה הברוכה שהם עושים - לארק למען היוצאים לשאלה אלא למען החברה כולה.

תודה רבה לכולכם.

  רינה אופיר

  מתנדבת ותיקה


Hillel on Facebook Hillel on Twitter Hillel on Youtube
הקו הפתוח 1-700-70-70-73
שעות מענה

חיפה והצפון / תל אביב

א'-ה' 22:00-18:30 


ירושלים

 א'-ה' 22:00-19:00 

ליצירת קשר מטלפון כשר מכל הארץ התקשרו ל 050-9332212